Zamknij

Pracownik utrzymania czystości

Nr oferty: StPr/24/0986Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 40-607 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
Zakres obowiązków: - Sprzątanie terenu zewnętrznego wokół budynku i/lub mycie klatek schodowych. Sprzątanie wiat śmietnikowych. Grabienie liści. Przemieszczanie się samochodem służbowym pomiędzy miejscami pracy. Przewóz sprzętu pomiędzy obiektami. - Miejsce wykonywania pracy: Sprzątanie na terenie Katowic w rożnych lokalizacjach: Podlesie, Kostuchna, Piotrowice-Ochojec, Ligota-Panewniki, Murcki. - Godziny pracy: 6:00-14:00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 16.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe, ale niekoniecznie (istnieje możliwość przyuczenia).
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: AGRO-SERVICE PIOTR KULAK
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Sarmacka 7, 40-607 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Danuta Franczuk ILONA SCHABOWS
      Numer telefonu: 504-198-573
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (7:00-15:00) (Tel. 504-198-573) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Sarmacka 7, 40-607 Katowice) lub e-mail: [email protected]
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą lub e-
      - Obsługa kadrowo - płacowa pracowników, klientów. Naliczanie wynagrodzeń. Sporządzanie listy płac oraz rachunków do umów. Ewidencja czasu pracy, naliczanie urlopów, rozliczanie nieobecności w pracy. Prowadzenie akt osobowych w tym przygotowywanie umów o prace, zleceń itp. Przygotowywanie oświadczeń, zezwoleń i kart pobytów dla cudzoziemców. Archiwizacja dokumentów. Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i urzędami. - Zlecenie wykonywane 4 do 8 godzin dziennie w godzinach: 8:00-16:00 lub 9:00-17:00 (elastyczne godziny pracy - do uzgodnienia).
      StPr/24/1115
      data rozpoczęcia pracy od 29.04.2024
      wynagrodzenie od od 35 PLN

      - Pozyskiwanie nowych Klientów na terenie całej Polski. Tworzenie specyfikacji i ofert produktowych i wykonawczych dla Klientów. Analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji. Dbanie o kontakt i utrzymywanie relacji z Klientami firmy. Prowadzenie rozmów handlowych z Klientami biznesowymi i indywidualnymi.
      StPr/24/1116
      wynagrodzenie od od 130 PLN

      - Sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitariatów, korytarzy. Okresowe mycie okien. - Zlecenie wykonywane jeden raz w tygodniu około 2 do 3 godziny w godzinach pracy kancelarii: 8:00-16:00 (do uzgodnienia).
      StPr/24/1117
      wynagrodzenie od od 27,7 PLN

      - Księgowanie zdarzeń gospodarczych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz ustawami podatkowymi. Sporządzanie deklaracji VAT; CIT. Ewidencjonowanie i rozliczanie środków trwałych oraz RMK. Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych. - Zlecenie wykonywane w godzinach: 8:00-16:00 lub 9:00-17:00 (elastyczne godziny pracy - do uzgodnienia).
      StPr/24/1118

      - Obsługa maszyn CNC. - Praca: 6:00-14:00, 14:00-22:00.
      StPr/24/1124
      wynagrodzenie od od 4 500 do 5 000 PLN

      - Praca na tokarce manualnej. - Godziny pracy: 6:00-14:00, 14:00-22:00.
      StPr/24/1125
      wynagrodzenie od od 4 500 do 6 000 PLN

      - Sprzątanie biur, ciągów komunikacyjnych, sanitariatów. - Zlecenie wykonywane w godzinach: 15:00-22:00 do ustalenia z pracodawcą.
      StPr/24/1122

      - Montaż tras kablowych: korytka plastikowe, korytka metalowe; układanie przewodów i kabli; montaż urządzeń elektronicznych: centralek, czujek itp. Uruchomienie systemów. - Miejsce wykonywania pracy: teren woj. śląskiego. - Praca w godzinach: 7:00-15:00.
      StPr/24/1119
      wynagrodzenie od od 4 600 do 6 000 PLN

      - Nauczanie języka polskiego w klasie 6, 7 i 8. - Praca: 20 godzin tygodniowo w godzinach: 8:00-16:05 - zgodnie z planem lekcji.
      StPr/24/1120
      wynagrodzenie od od 4 908 PLN

      - Montaż instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych na obiektach budowlanych. Praca na wysokości powyżej trzech metrów. - Miejsce wykonywania pracy: Praca na ternie woj. śląskiego (wyjazdy jednodniowe). - Godziny pracy: 7:00-15:00.
      StPr/24/1096
      data rozpoczęcia pracy od 26.04.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN