Zamknij

Specjalista do spraw kadr i płac ---> [Wymagane DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MIN. 2

Nr oferty: StPr/24/1115Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Zacisze 1/13, 40-025 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
Zakres obowiązków: - Obsługa kadrowo - płacowa pracowników, klientów. Naliczanie wynagrodzeń. Sporządzanie listy płac oraz rachunków do umów. Ewidencja czasu pracy, naliczanie urlopów, rozliczanie nieobecności w pracy. Prowadzenie akt osobowych w tym przygotowywanie umów o prace, zleceń itp. Przygotowywanie oświadczeń, zezwoleń i kart pobytów dla cudzoziemców. Archiwizacja dokumentów. Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i urzędami. - Zlecenie wykonywane 4 do 8 godzin dziennie w godzinach: 8:00-16:00 lub 9:00-17:00 (elastyczne godziny pracy - do uzgodnienia).
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 29.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 35 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • Umiejętność obsługi internetu
    • Chęć do pracy
    • Umiejętność obsługi pakietu biurowego MsOffice
    • Umiejętność obsługi komputera
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie min. średnie (kierunek dowolny). WYMAGANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MIN. 2 LATA W ZAKRESIE KADR I PŁAC. Wymagana dobra znajomość przepisów praca pracy. Wymagana znajomość programów: Symfonia kadry płace, Płatnik, Optima. Wymagana samodzielność, rzetelność, dyscyplina, doskonała organizacja pracy. Na ofertę mogą aplikować również osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: KANCELARIA KSIĘGOWO PODATKOWA EWA SIEWIERSKA
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 40-074 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: EWA SIEWIERSKA
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: - Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail: [email protected] - Proszę o przesłanie swojego CV --> Proszę dopisać na jakie stanowisko aplikujesz - UWAGA: Podczas przesyłania CV prosimy o podanie w temacie wiadomości NAZWY STANOWISKA na jakie aplikujesz.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail
      - Eksploatacja, konserwacja i remonty instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych zainstalowanych i zabudowanych we wszystkich obiektach administrowanych przez KWP w Katowicach. - Miejsce wykonywania pracy: ul. Józefa Lompy 19, 40-038 Katowice lub ul. Koszarowa 17, 40-068 Katowice. - Godziny pracy: 7:30-15:30. Okresowe całodobowe dyżury telefoniczne.
      StPr/24/1250
      data rozpoczęcia pracy od 16.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 513,78 PLN

      - Nadzór bezpośredni hali sprzedaży, linii kas i strefy wejścia, reagowanie na systemy alarmowe, przeciwdziałanie kradzieży, obsługa monitoringu. - Miejsce wykonywania pracy: Katowice - Piotrowice - Zlecenie wykonywane w godzinach: 6:00-22:00. Zlecenie wykonywane również w soboty i niedziele handlowe.
      StPr/24/1248
      wynagrodzenie od od 27,7 PLN

      - Ogłoszenie na stronie: https://bip-slaskie.pl/bslaska/nabor_ogloszenie/1605679104 - Główne zadania: 1. utrzymywanie czystości w budynkach Biblioteki Śląskiej, 2. sprzątanie codzienne: podłóg lub wykładzin dywanowych, blatów stołów, biurek, krzeseł i foteli, mebli będących stałym wyposażeniem pomieszczeń, gablot, umywalek, ubikacji, sedesów, powierzchni korytarzy, schodów, poręczy oraz innych sprzętów będących stałym wyposażeniem pomieszczeń, opróżnianie pojemników na śmieci, 3. sprzątanie okresowe, które obejmuje: mycie drzwi, futryn, zmywalnych powierzchni ścian, grzejników co, gablot (wnętrza przy zmianie wystaw), kafelków w toaletach, okien (z wyjątkiem prac na wysokości), odkurzanie otwartych katalogów i księgozbiorów, 4. sprzątanie pomieszczeń po pracach remontowych, 5. zgłaszanie przełożonym wszelkich awarii i uszkodzeń sprzętu oraz urządzeń powierzonych do sprzątania. - Pracodawca oferuje: 1. zatrudnienie w największej bibliotece naukowej regionu i najnowocześniejszej w Polsce regionalnej bibliotece cyfrowej, 2. stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, 3. zapewniamy świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, 4. wypłatę nagrody rocznej, 5. wypłatę nagród jubileuszowych, 6. możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych. - Praca od poniedziałku do soboty z zachowaniem przeciętnie 5 dniowego tygodnia pracy. Praca w systemie zmianowym w godzinach: 6:00-14:00, 12:10-20:10 + sobota: 6:00-14:00.
      StPr/24/1246
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      - Partol na pasażu w galerii handlowej, reagowania na systemy alarmowe, przeciwdziałanie kradzieży. - Miejsce wykonywania pracy: Galeria Katowicka - Godziny wykonywania zlecenia do ustalenia z pracodawcą. Zlecenie wykonywane również w soboty i niedziele handlowe.
      StPr/24/1247

      - Ochrona mienia odbywa się w Katowicach (Szopienicach) na terenie przemysłowym. Patrolowanie dużego terenu przemysłowego. Patrol z psem. Opieka nad psem. - Zlecenie wykonywane wyłącznie w godzinach popołudniowych i nocnych w godzinach: 16:00-6:00. Zlecenie wykonywane również w soboty, niedziele, i święta.
      StPr/24/1245

      praca na hali produkcyjnej, obróbka płyt mdf oraz polerowanie frontów meblowych
      StPr/24/0486

      - Więcej informacji na stronie: www.katowice.sa.gov.pl - Prezes Sądu Apelacyjnego w Katowicach Zarządzeniem nr 13/2024 z dnia 15 maja 2024 r. ogłasza konkurs na siedem wolnych stanowisk REFERENDARZA SĄDOWEGO w Sądzie Apelacyjnym w Katowicach - Liczba stanowisk: 7 - Miejsce świadczenia pracy: Sąd Apelacyjny w Katowicach al. Wojciecha Korfantego 117/119, 40-156 Katowice - Oznaczenie konkursu: OKDR.110.14.2024 Zakres czynności referendarza ustalany jest na podstawie art. 22a ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych (Dz. U. z 2024 r. poz. 334 t.j.) w związku z § 68 ust. 1 rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 18 czerwca 2019 r. Regulamin urzędowania sądów powszechnych (Dz. U. z 2022 r. poz. 2514). Ruchomy czas pracy. Rozpoczęcie pracy od godziny 7:15 do 8:00, zakończenie po 8 godzinach pracy.
      StPr/24/1253
      wynagrodzenie od od 12 482,74 PLN

      - Sprzątanie biur, ciągów komunikacyjnych, sanitariatów. - Zlecenie wykonywane w godzinach: 15:00-22:00 do ustalenia z pracodawcą.
      StPr/24/1251

      - Szycie odzieży lekkiej na maszynach przemysłowych. Wykonywanie przeróbek krawieckich. Przygotowanie form i wykrojów, krojenie. Szycie pierwowzorów. Przygotowanie i zarządzanie produkcją. - Godziny pracy: 7:00-15:00.
      StPr/24/1249
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      - Prace związane z zabezpieczeniem prac na drogach. - Miejsce wykonywania pracy: Zlecenie wykonywane na terenie woj. śląskiego i małopolskiego (głównie autostrada A4 Katowice-Kraków). - Zlecenie wykonywane w godzinach: 5:00-15:00 + soboty.
      StPr/24/1257
      wynagrodzenie od od 35 PLN