Zamknij

Spawacz

Nr oferty: StPr/24/0971Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Hutnicza 10, 40-241 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
Zakres obowiązków: - Spawanie, sczepianie elementów stalowych. Składane konstrukcje nie są seryjne, lecz każdorazowo jednostkowe- różne. Dlatego tak ważna jest, aby osoba zainteresowana pracą umiała czytać rysunek techniczny konstrukcyjny. - Praca na dwie zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 16.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. godz
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagane wykształcenie zawodowe. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Wymagane uprawnienia spawalnicze MAG 135 wg. ISO 9606-1 potwierdzone certyfikatem lub książeczką spawalniczą. Wymagana znajomość rysunku technicznego, umiejętność pracy w grupie, mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic sterowanych radiem z poziomu zerowego, gotowość do pracy w systemie zmianowym.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: SUTCO-POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Hutnicza 10, 40-241 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Alicja Kucharska Monika Panek
    Numer telefonu: 32-730-38-35, 32-730-38-36
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (7:00-15:00) (Tel. 32-730-38-35, 32-730-38-36) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Hutnicza 10, 40-241 Katowice) lub e-mail: [email protected]
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą lub e-
    - Obsługa kadrowo - płacowa pracowników, klientów. Naliczanie wynagrodzeń. Sporządzanie listy płac oraz rachunków do umów. Ewidencja czasu pracy, naliczanie urlopów, rozliczanie nieobecności w pracy. Prowadzenie akt osobowych w tym przygotowywanie umów o prace, zleceń itp. Przygotowywanie oświadczeń, zezwoleń i kart pobytów dla cudzoziemców. Archiwizacja dokumentów. Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i urzędami. - Zlecenie wykonywane 4 do 8 godzin dziennie w godzinach: 8:00-16:00 lub 9:00-17:00 (elastyczne godziny pracy - do uzgodnienia).
    StPr/24/1115
    data rozpoczęcia pracy od 29.04.2024
    wynagrodzenie od od 35 PLN

    - Pozyskiwanie nowych Klientów na terenie całej Polski. Tworzenie specyfikacji i ofert produktowych i wykonawczych dla Klientów. Analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji. Dbanie o kontakt i utrzymywanie relacji z Klientami firmy. Prowadzenie rozmów handlowych z Klientami biznesowymi i indywidualnymi.
    StPr/24/1116
    wynagrodzenie od od 130 PLN

    - Sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitariatów, korytarzy. Okresowe mycie okien. - Zlecenie wykonywane jeden raz w tygodniu około 2 do 3 godziny w godzinach pracy kancelarii: 8:00-16:00 (do uzgodnienia).
    StPr/24/1117
    wynagrodzenie od od 27,7 PLN

    - Księgowanie zdarzeń gospodarczych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz ustawami podatkowymi. Sporządzanie deklaracji VAT; CIT. Ewidencjonowanie i rozliczanie środków trwałych oraz RMK. Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych. - Zlecenie wykonywane w godzinach: 8:00-16:00 lub 9:00-17:00 (elastyczne godziny pracy - do uzgodnienia).
    StPr/24/1118

    - Obsługa maszyn CNC. - Praca: 6:00-14:00, 14:00-22:00.
    StPr/24/1124
    wynagrodzenie od od 4 500 do 5 000 PLN

    - Praca na tokarce manualnej. - Godziny pracy: 6:00-14:00, 14:00-22:00.
    StPr/24/1125
    wynagrodzenie od od 4 500 do 6 000 PLN

    - Sprzątanie biur, ciągów komunikacyjnych, sanitariatów. - Zlecenie wykonywane w godzinach: 15:00-22:00 do ustalenia z pracodawcą.
    StPr/24/1122

    - Montaż tras kablowych: korytka plastikowe, korytka metalowe; układanie przewodów i kabli; montaż urządzeń elektronicznych: centralek, czujek itp. Uruchomienie systemów. - Miejsce wykonywania pracy: teren woj. śląskiego. - Praca w godzinach: 7:00-15:00.
    StPr/24/1119
    wynagrodzenie od od 4 600 do 6 000 PLN

    - Nauczanie języka polskiego w klasie 6, 7 i 8. - Praca: 20 godzin tygodniowo w godzinach: 8:00-16:05 - zgodnie z planem lekcji.
    StPr/24/1120
    wynagrodzenie od od 4 908 PLN

    - Montaż instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych na obiektach budowlanych. Praca na wysokości powyżej trzech metrów. - Miejsce wykonywania pracy: Praca na ternie woj. śląskiego (wyjazdy jednodniowe). - Godziny pracy: 7:00-15:00.
    StPr/24/1096
    data rozpoczęcia pracy od 26.04.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN