Zamknij

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Nr oferty: StPr/24/1107Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 40-001 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
Zakres obowiązków: - Montaż zabudowy karton-gips. Gipsy, gładzie. Malowanie, tapetowanie. - Miejsce wykonywania pracy: Teren Katowic i okolic. - Godziny pracy: 7:00-15:00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 26.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok w zawodzie montera zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie lub w zawodzie technologa robót wykończeniowych w budownictwie lub podobnym stanowisku związanym z pracami wykończeniowymi.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: "WIK" FIRMA BUDOWLANO - REMONTOWA MIROSŁAW DYBEK
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Mirosław Dybek
    Numer telefonu: 573-458-238
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV - Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (Tel. 573-458-238) w godzinach: 7:00-17:00.
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (Tel. 573-458-238) w godzinach: 7:00-17:00, Godziny : 7:00-17:00
    - Księgowanie transakcji związanych z zakupem/sprzedażą środków trwałych, leasingu i wartości niematerialnych i prawnych (tzw. WNiP).Prowadzenie ewidencji księgowej dotyczącej środków trwałych, leasingu i WNiP. Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno - rachunkowym i podatkowym. Kontakt z klientami wewnętrznymi/kontrahentami w zakresie obsługiwanego obszaru. Pozostałe czynności administracyjne związane z obsługiwanym obszarem księgowości. - Godziny pracy: 7:00-15:00.
    StPr/24/1138
    data rozpoczęcia pracy od 06.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    - Sprzątanie pomieszczeń biurowych, korytarzy i sanitariatów. - Praca na 3/8 etatu w godzinach 15:30-18:30.
    StPr/24/1145
    data rozpoczęcia pracy od 09.05.2024
    wynagrodzenie od od 1 590,75 PLN

    - Utrzymanie porządku i czystości terenu zewnętrznego wokół obiektu, zamiatanie, wynoszenie śmieci, koszenie. - Praca na 1/2 etatu w godzinach: 6:00-10:00.
    StPr/24/1144
    wynagrodzenie od od 2 121 PLN

    - Sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitariatów, odkurzanie, zamiatanie. - Zlecenie wykonywane od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:30-10:45.
    StPr/24/1143
    wynagrodzenie od od 27,7 PLN

    prace ciesielsko-zbrojarskie
    StPr/24/0423
    wynagrodzenie od od 30 do 35 PLN

    - Prace pomocnicze w kuchni: Pomoc w przygotowywaniu posiłków, zmywanie naczyń, sprzątanie kuchni, obieranie warzyw. - Zlecenie wykonywane w godzinach: 10:00-18:00 + niedziele do ustalenia z pracodawcą.
    StPr/24/1141

    - Więcej informacji na stronie: https://www.biuletyn.abip.pl/dpsprzystan/komunikat/95491 - Dyrektor Domu Pomocy Społecznej Przystań w Katowicach ogłasza nabór na stanowisko urzędnicze na zastępstwo - 1 etat w Domu Pomocy Społecznej Przystań w Katowicach - Stanowisko pracy: referent / podinspektor / inspektor do spraw księgowości. - Do zadań wykonywanych na stanowisku należy: Przyjmowanie i rejestrowanie dokumentów księgowych zgodnie z procedurą obiegu dokumentów. Kontrola dowodów księgowych pod względem formalno rachunkowym. Kwalifikowanie i ujmowanie dowodów księgowych w księgach rachunkowych. Prowadzenie ewidencji zaangażowania wydatków budżetowych ujętych w planie finansowym. Prowadzenie ewidencji dochodów budżetowych. Prowadzenie ewidencji wyposażenia, środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych. Prowadzenie ewidencji druków ścisłego zarachowania. Sporządzanie analiz i sprawozdań oraz innych informacji na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne jednostki. Sporządzanie not księgowych. Obsługa dedykowanych dla domów pomocy społecznej programów Arisco: Arisco FK (obsługa księgowa), Arisco DOM (obsługa depozytów mieszkańców), Arisco Kasa (obsługa gotówkowa mieszkańców, rozliczanie zaliczki pracownika), Arisco Wyposażenie i EST (ewidencja majątku trwałego). Obsługa platformy sprawozdawczej Krakfin. Obsługa bankowego systemu elektronicznego. Udział w pracach komisji przetargowej zamówień publicznych. Sprawowanie zastępstwa za Głównego księgowego. Przestrzeganie dyscypliny finansów publicznych. - Praca jednozmianowa, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00-15.00, równoważny system czasu pracy.
    StPr/24/1153
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    - Sprzedaż farb i materiałów hydraulicznych, elektrycznych, wypisywanie faktur, dbanie o stany magazynowe, dbanie o porządek w miejscu pracy, obsługa klienta detalicznego. - Godziny pracy: 9:00-17:00.
    StPr/24/1147
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    - Bliższe informacje na cuwkatowice.bip.gov.pl - Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku będzie: 1. kontrolować dokumenty jednostek obsługiwanych pod względem formalno-rachunkowym, dokonywać prawidłowej klasyfikacji wydatków i ich zgodności z planem, wzajemnych rozliczeń, 2. dekretować dowody księgowe zgodnie z zakładowym planem kont, klasyfikacją budżetową i przekazywać je do kontroli wstępnej, 3. generować przelewy na podstawie wprowadzonych do systemu FK faktur i pisemnych dyspozycji dostarczonych przez jednostkę, 4. monitorować terminy rozliczeń dokumentów, stanu środków na rachunku bankowym oraz stopnia realizacji wydatków w stosunku do planu. 5. Kontrolować wyciągi bankowe oraz raporty kasowe pod względem formalno-rachunkowym, dekretować wyciągi bankowe i raporty kasowe do system finansowo-księgowego obejmujących zdarzenia gospodarcze zaistniałe w jednostce, 6. Uzgadniać stany magazynowe, prowadzić ewidencję analityczną i syntetyczną składników majątkowych, naliczać amortyzację i księgować umorzenia Osoba zatrudniona będzie pracować w Dziale Księgowości w zespole ds. projektów unijnych - Godziny pracy: 7:30-15:30.
    StPr/24/1146
    data rozpoczęcia pracy od 27.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 950 PLN

    Prace brukarskie
    StPr/24/0424
    wynagrodzenie od od 38 do 48 PLN