Zamknij

Specjalista Ds. Kadr i Płac

Nr oferty: StPr/24/1110Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Aleja Wojciecha Korfantego 138, 40-156 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
Zakres obowiązków: - Przygotowywanie list płac, naliczanie rachunków do umów, weryfikacja i rozliczanie czasu pracy pracowników, przygotowywanie deklaracji ZUS, przygotowywanie dokumentacji pracowniczej - obsługa kadrowa, bieżące prace w dziale kadr i płac. - Godziny pracy: 8:00-16:00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 26.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe: min. 2 lata pracy w dziale kadr i płac. Mile widziany udział w kursach doszkalających. Wymagana znajomość przepisów ZUS (rozliczanie składek na ubezpieczenia społeczne oraz zasiłków). Wymagana znajomość przepisów dot. podatku PIT (płatnik). Wymagana umiejętność przygotowywania list płac, prowadzenia dokumentacji kadrowej, umiejętność rozliczania składek na ubezpieczenia społeczne oraz zasiłków. Wymagana umiejętność obsługi programu Płatnik. Mile widziana znajomość programu Gratyfikant. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka polskiego.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: KANCELARIA PODATKOWA EXPERT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: 40-085 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: EWA ZAZIEBŁO
    Numer telefonu: 32-253-70-61
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV - Kontakt telefoniczny (10:00-14:00) (Tel. 32-253-70-61) lub e-mail: [email protected]
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: Kontakt telefoniczny (10:00-14:00) (Tel. 32-253-70-61) lub e-mail: zarzadzanie@kancelaria-expert.
    - Księgowanie transakcji związanych z zakupem/sprzedażą środków trwałych, leasingu i wartości niematerialnych i prawnych (tzw. WNiP).Prowadzenie ewidencji księgowej dotyczącej środków trwałych, leasingu i WNiP. Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno - rachunkowym i podatkowym. Kontakt z klientami wewnętrznymi/kontrahentami w zakresie obsługiwanego obszaru. Pozostałe czynności administracyjne związane z obsługiwanym obszarem księgowości. - Godziny pracy: 7:00-15:00.
    StPr/24/1138
    data rozpoczęcia pracy od 06.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    - Sprzątanie pomieszczeń biurowych, korytarzy i sanitariatów. - Praca na 3/8 etatu w godzinach 15:30-18:30.
    StPr/24/1145
    data rozpoczęcia pracy od 09.05.2024
    wynagrodzenie od od 1 590,75 PLN

    - Utrzymanie porządku i czystości terenu zewnętrznego wokół obiektu, zamiatanie, wynoszenie śmieci, koszenie. - Praca na 1/2 etatu w godzinach: 6:00-10:00.
    StPr/24/1144
    wynagrodzenie od od 2 121 PLN

    - Sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitariatów, odkurzanie, zamiatanie. - Zlecenie wykonywane od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:30-10:45.
    StPr/24/1143
    wynagrodzenie od od 27,7 PLN

    prace ciesielsko-zbrojarskie
    StPr/24/0423
    wynagrodzenie od od 30 do 35 PLN

    - Prace pomocnicze w kuchni: Pomoc w przygotowywaniu posiłków, zmywanie naczyń, sprzątanie kuchni, obieranie warzyw. - Zlecenie wykonywane w godzinach: 10:00-18:00 + niedziele do ustalenia z pracodawcą.
    StPr/24/1141

    - Więcej informacji na stronie: https://www.biuletyn.abip.pl/dpsprzystan/komunikat/95491 - Dyrektor Domu Pomocy Społecznej Przystań w Katowicach ogłasza nabór na stanowisko urzędnicze na zastępstwo - 1 etat w Domu Pomocy Społecznej Przystań w Katowicach - Stanowisko pracy: referent / podinspektor / inspektor do spraw księgowości. - Do zadań wykonywanych na stanowisku należy: Przyjmowanie i rejestrowanie dokumentów księgowych zgodnie z procedurą obiegu dokumentów. Kontrola dowodów księgowych pod względem formalno rachunkowym. Kwalifikowanie i ujmowanie dowodów księgowych w księgach rachunkowych. Prowadzenie ewidencji zaangażowania wydatków budżetowych ujętych w planie finansowym. Prowadzenie ewidencji dochodów budżetowych. Prowadzenie ewidencji wyposażenia, środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych. Prowadzenie ewidencji druków ścisłego zarachowania. Sporządzanie analiz i sprawozdań oraz innych informacji na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne jednostki. Sporządzanie not księgowych. Obsługa dedykowanych dla domów pomocy społecznej programów Arisco: Arisco FK (obsługa księgowa), Arisco DOM (obsługa depozytów mieszkańców), Arisco Kasa (obsługa gotówkowa mieszkańców, rozliczanie zaliczki pracownika), Arisco Wyposażenie i EST (ewidencja majątku trwałego). Obsługa platformy sprawozdawczej Krakfin. Obsługa bankowego systemu elektronicznego. Udział w pracach komisji przetargowej zamówień publicznych. Sprawowanie zastępstwa za Głównego księgowego. Przestrzeganie dyscypliny finansów publicznych. - Praca jednozmianowa, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00-15.00, równoważny system czasu pracy.
    StPr/24/1153
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    - Sprzedaż farb i materiałów hydraulicznych, elektrycznych, wypisywanie faktur, dbanie o stany magazynowe, dbanie o porządek w miejscu pracy, obsługa klienta detalicznego. - Godziny pracy: 9:00-17:00.
    StPr/24/1147
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    - Bliższe informacje na cuwkatowice.bip.gov.pl - Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku będzie: 1. kontrolować dokumenty jednostek obsługiwanych pod względem formalno-rachunkowym, dokonywać prawidłowej klasyfikacji wydatków i ich zgodności z planem, wzajemnych rozliczeń, 2. dekretować dowody księgowe zgodnie z zakładowym planem kont, klasyfikacją budżetową i przekazywać je do kontroli wstępnej, 3. generować przelewy na podstawie wprowadzonych do systemu FK faktur i pisemnych dyspozycji dostarczonych przez jednostkę, 4. monitorować terminy rozliczeń dokumentów, stanu środków na rachunku bankowym oraz stopnia realizacji wydatków w stosunku do planu. 5. Kontrolować wyciągi bankowe oraz raporty kasowe pod względem formalno-rachunkowym, dekretować wyciągi bankowe i raporty kasowe do system finansowo-księgowego obejmujących zdarzenia gospodarcze zaistniałe w jednostce, 6. Uzgadniać stany magazynowe, prowadzić ewidencję analityczną i syntetyczną składników majątkowych, naliczać amortyzację i księgować umorzenia Osoba zatrudniona będzie pracować w Dziale Księgowości w zespole ds. projektów unijnych - Godziny pracy: 7:30-15:30.
    StPr/24/1146
    data rozpoczęcia pracy od 27.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 950 PLN

    Dyrektor MP85 w Katowicach poszukuje: 1. nauczyciela do prowadzenia zajęć rewalidacyjnych z dzieckiem posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego ze względu na: spektrum autyzmu, w tym zespół Aspergera. 2. inne zadania: prowadzenie dziennika rewalidacji dla wychowanka, porady i konsultacje dla Rodziców, udział w zespole specjalistów. Praca: 1 godzina tygodniowo (60 minut) w godzinach: 8:00-13:00 do ustalenia z pracodawcą.
    StPr/24/1135
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
    wynagrodzenie od od 253 do 296 PLN