Zamknij
REKLAMA

CBA zatrzymało kolejną osobę w śledztwie dotyczącym grupy obracającej paliwami

10.58, 24.11.2022 PAP Aktualizacja: 11.00, 24.11.2022
Skomentuj PAP
REKLAMA

Zatrzymania mężczyzny na Dolnym Śląsku dokonali funkcjonariusze łódzkiej delegatury CBA - poinformował w czwartek PAP zespół prasowy Biura.

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali kolejną osobę, która miała prać pieniądze grupy przestępczej zajmującej się obrotem paliwami - dowiedziała się PAP. Do tej pory w tej sprawie zarzuty usłyszało ponad 200 osób.

Śledztwo toczy się przeciwko grupie przestępczej zajmującej się uszczupleniami publicznoprawnymi w związku z obrotem paliwami płynnymi - podał zespół. To wielowątkowe śledztwo nadzoruje Prokuratura Regionalna w Białymstoku.

Zatrzymany przez CBA na Dolnym Śląsku mężczyzna miał według śledczych przyjąć co najmniej 170 tys. zł pochodzących z korzyści majątkowych związanych z popełnieniem czynu zabronionego - wyjaśniło CBA.

W nadzorującej śledztwo białostockiej prokuraturze regionalnej usłyszał zarzut prania pieniędzy. Prokurator wyznaczył mu poręczenie majątkowe, zakazał kontaktowania się z innymi podejrzanymi i nakazał dozór policji.

Zespół prasowy Biura zaznaczył, że prowadzący sprawę nie wykluczają powiększenia listy zatrzymanych i zarzutów w tej sprawie. (PAP)

autor: Aleksander Główczewski

ago/ akub/

(PAP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%