Zamknij
REKLAMA

Brafitterki dla Ukrainek w Grejs

Maria Ratajczak 10.11, 24.04.2022 Aktualizacja: 10.22, 24.04.2022

Brafitterki dla Ukrainek w Grejs

Wszyscy wiemy jak trudna sytuacja jest aktualnie u naszych sąsiadów na Ukrainie. Wielu z nas otworzyło nie tylko serca, ale i drzwi domów. Okazuje się też, że nie tylko polskie serca są otwarte. Marka Panache Lingerie podarowała dla ukraińskich kobiet 5 500 kompletów bielizny. Bielizna została przekazana do fundacji Wsparcie na Starcie, która jest organizacją pozarządową, w ramach pomocy humanitarnej. Dzięki temu możemy choć trochę wesprzeć kobiety, które musiały uciekać ze swojego domu, dość często tylko z małą torbą najpotrzebniejszych rzeczy.

W związku z powyższym, działając w formie wolontariatu Fundacji Wsparcie na Starcie, oferujemy realną pomoc ukraińskim kobietom. Staramy się w naszych salonach (Grejs Zawiercie, ul. Wyszyńskiego 1 i Grejs Myszków, ul. Kościuszki 16), aby wydanie biustonoszy poprzedzał brafitting, by każda z kobiet czuła się komfortowo w otrzymanej bieliźnie. Być może właśnie dobór odpowiedniego rozmiaru biustonosza pozwoli im choć na chwilę zapomnieć o traumie jaką przeżywają, poczuć się zaopiekowaną, ważną i na nowo kobiecą.

Zależy nam, by bielizna trafiła do pań, które przekroczyły granice polsko-ukraińską po 24.02.2022r., a nie do ukraińskich kobiet, które przed wybuchem wojny mieszkały już w naszym kraju.

Kilka podstawowych zasad:

- pomocą humanitarną objęta jest bielizna przekazana przez Markę Panache. Brafitterka w naszym salonie wskaże bieliznę, która przekazana jest Fundacji Wsparcie na Starcie do rozdania dla Ukrainek.

- chcemy pomóc najwięcej ilości kobiet, dlatego na jedną osobę przysługują maksymalnie 3 komplety bielizny.

- projekt obejmuje kobiety i nastolatki, które po 24.02 przekroczyły granice polsko – ukraińską i jest doraźnym wsparciem dla uchodźczyń.

Liczymy, że po raz kolejny razem uda nam się zrobić coś dobrego. Prosimy o udostępnianie tej informacji i zapraszamy Ukrainki do korzystania z tej formy pomocy. Pamiętajmy, że dobro to jedyna rzecz na świecie, która się mnoży, gdy się nią dzieli.


komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%