Zamknij

Malarz budowlany

Nr oferty: StPr/23/0203Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 40-001 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
Zakres obowiązków: - Malowanie, gruntowanie ścian, sufitów i elewacji. Wykonywanie prac wewnątrz i na zewnątrz budynku. - Miejsce wykonywania pracy: Teren Katowic i okolice. - Godziny pracy: 7:00-15:00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 25.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 23 do 35 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Doświadczenie NIE jest wymagane -> istnieje możliwość przyuczenia. Wymagana umiejętność pracy z narzędziami.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: RADBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: MACIEJ RADZKI
    Numer telefonu: 669-443-588, 669-445-627
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV - Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (Tel. 669-443-588, 669-445-627) w godzinach: 7:00-15:00
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (Tel. 669-443-588, 669-445-627) w godzinach: 7:00-15:00, Godziny : 7:00-15
    kontrola, konserwacja i utrzymanie w stałej gotowości eksploatacyjnej urządzeń energetycznych, gazowych, wod-kan, sprawne usuwanie awarii, wykonywanie prac zabezpieczających oraz usuwanie zakłóceń w ruchu kotłowni, SRPG, wymiennikowni i sieci cieplnych w trakcie godzin pracy i w razie zgłoszonej awarii, przestoju bądź niezaplanowanych prac remontowo-konserwujących, gotowość podjęcia pracy w ramach prowadzonego dyżuru, wykonywanie niezbędnych prac spawalniczych na terenie obiektów zlokalizowanych na terenie SUM, utrzymanie w ruchu aparatury kontrolno pomiarowej służącej do kontroli procesów technologicznych, prowadzenie pojazdów służbowych. Równoważny system pracy wg harmonogramu. Miejsce wykonywania pracy Katowice.
    StPr/23/0225
    data rozpoczęcia pracy od 01.02.2023
    wynagrodzenie od od 4 500 do 5 300 PLN

    - Praca z dziećmi w wieku 3-6 lat, prowadzenie zajęć ruchowych w grupach do 10 dzieci. - Godziny pracy: 7:00-17:00 - do uzgodnienia z pracodawcą.
    StPr/23/0256
    wynagrodzenie od od 389,1 PLN

    - Realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz innych zadań statutowych przedszkola. - Praca w godzinach: 6:00-12:00, 12:00-16:00. Godziny pracy zgodnie z organizacją pracy oddziału.
    StPr/23/0259
    wynagrodzenie od od 3 490 do 4 224 PLN

    - obsługa nawijaka/ przekrawacza/ sklejarki, - odbiór arkuszy tektury z przekrawacza, - zdejmowanie nawiniętych zwoi tektury, - zbieranie i wrzucanie odpadowej tektury do hydropulpera, - pakowanie, ważenie i foliowanie palet z arkuszami tektury, - sporządzanie wymaganej dokumentacji produkcyjnej, - czyszczenie i odpylanie maszyny.
    StPr/23/0140
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    - Przygotowywanie wsadów do obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej. Uruchamianie i obsługa pieców oraz urządzeń powiązanych w linii technologicznej. Obsługa śrutownicy. Rozładunek i załadunek transportów wewnętrznych z detalami do obróbki cieplnej. Dozór i obsługa rozprężalni gazów technicznych ciekłego azotu, propanu, metanolu. - Praca na trzy zmiany w godzinach: 6:30-14:30, 14:30-22:30, 22:30-6:30.
    StPr/23/0254
    wynagrodzenie od od 25 do 40 PLN

    - Wykonywanie instalacji elektrycznych. Naprawa urządzeń elektrycznych. - Miejsce pracy: ul. Dębowa 16 A, 40-103 Katowice + praca w terenie wg zleceń. - Godziny pracy: 8:00-16:00
    StPr/23/0253
    wynagrodzenie od od 3 490 PLN

    - Praca w hurtowni z akcesoriami samochodowymi oraz tuningowymi. Praca na magazynie - przygotowanie i pakowanie towaru do przekazania dla klienta sklepowego oraz do wysyłki. Przyjmowanie i wydawanie towaru. Sprawdzanie pod względem ilościowym i jakościowym towaru zgodnie ze specyfikacją na dokumentach. Sporządzanie prawidłowej dokumentacji magazynowej. - Zlecenie wykonywane 40 godzin tygodniowo od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:30-16:30.
    StPr/23/0250
    wynagrodzenie od od 22,8 PLN

    - Nadzór i koordynację nad prowadzonymi procesami certyfikacyjnymi, dbanie o prawidłowy obieg i archiwizację dokumentów, współpraca z inspektorami i audytorami podczas procesu certyfikacji, kontakt z klientami. - Godziny pracy: Poniedziałek - Czwartek: 7:00-15:30, Piątek: 7:00-13:00.
    StPr/23/0248

    - Śląska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Katowicach poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. rozwoju zawodowego / stażysta jednostce organizacyjnej ŚWK OHP/CEiPM Katowice. - Wymiar etatu: pełny etat. Liczba stanowisk pracy: 1 - Zakres wykonywanych zadań: 1. Planowanie i realizacja kierunków rozwoju zawodowego (ścieżki rozwoju zawodowego) osób w wieku1825 lat, bezrobotnych, zagrożonych bezrobociem oraz poszukujących pracy. 2. Określanie kierunków szkoleń zgodnych z potrzebami pracodawców i klientów w szczególności uczestników i absolwentów OHP. 3. Odpowiedzialność za merytoryczne i organizacyjne koordynowanie szkoleń, ich przebieg, ocenę oraz analizę rynku pracy pod kątem zapotrzebowania na szkolenia zawodowe. 4. Prowadzenie pełnej dokumentacji szkoleniowej. 5. Organizacja i prowadzenie szkoleń miękkich o tematyce przedsiębiorczości. 6. Umiejętność swobodnego poruszania się po bazach danych, nowych sposobach poszukiwania informacji na temat rozwoju zawodowego klientów, tendencji szkoleniowych w poszczególnych branżach, ich popularności na rynku pracy itp. - Informacja o warunkach pracy: Miejsce pracy: Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Katowice , Plac Grunwaldzki 8-10 40-950 Katowice. - Godziny pracy: 7:45-15:45.
    StPr/23/0249
    data rozpoczęcia pracy od 15.02.2023

    ochrona obiektu; obsługa monitoringu; ochrona obiektu; kontrola ruchu na obiekcie;
    StPr/23/0095
    data rozpoczęcia pracy od 16.02.2023