Zamknij

Złodziej rowerów zatrzymany na gorącym uczynku

22.17, 18.08.2022 .slaska.policja Aktualizacja: 22.18, 18.08.2022
Skomentuj
REKLAMA

Dąbrowscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który chciał ukraść rower. Zatrzymany 32-letni obywatel Gruzji miał na swoim koncie niejedną taką kradzież. W trakcie przeszukania jego mieszkania znaleziono 6 innych. Teraz grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej dostali kilka zgłoszeń o kradzieżach rowerów w okolicy zbiornika wodnego Pogoria III. Zarówno policjanci w mundurach, jak i w cywilu zwiększyli kontrole nad jeziorem. Podczas jednej z takich kontroli, zauważyli młodego mężczyznę obserwującego rowery stojące obok jednego z miejscowych lokali gastronomicznych. Obserwowany mężczyzna po chwili podszedł do jednego z jednośladów i próbował nim odjechać, Operacyjni od razu zatrzymali mężczyznę.

Jak się okazało, zatrzymany to 32-letni obywatel Gruzji, który zamieszkuje na terenie Dąbrowy. Po przeszukaniu mieszkania mężczyzny, znaleziono tam 6 innych rowerów, które jak się okazało, również pochodzą z kradzieży.  32-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz kara do 5 lat więzienia. Skradzione rowery w najbliższym czasie wrócą do swoich właścicieli.

(.slaska.policja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMAGabrysia Szczepara ma 9 lat, mieszka w Zawierciu i choruje na rdzeniowy zanik mięśni typ 1 .Urodziła się zdrowa lecz do 4 miesiąca nagle zachorowała. Jest na stałe podłączona do respiratora, nie potrafi siedzieć samodzielnie, trzymać głowy , oddychać jest karmiona rurką prosto do żołądka. Pomimo tej choroby jest dzieckiem szczęśliwym i uśmiechniętym a my rodzice robimy wszystko aby miała najbardziej normalne dzieciństwo i życie. Gabrysia od 4 lat dostaje lek na swoją chorobę, są to zastrzyki w kręgosłup podawane w szpitalu co 4 miesiące. Lek naprawdę pomaga, widzimy to, że choroba nie postępuje, córka jest silniejsza , wykonuje nowe ruchy, ma silniejsze rączki i nóżki, są to minimalne postępy ale najważniejsze że je widzimy i idziemy do przodu. Gabrysia jest dzieckiem sparaliżowanym, leżącym, więc ma obniżoną odporność dlatego bardzo ważna jest dla niej kondycja, o którą walczymy każdego dnia poprzez odsysanie, oklepywanie, siadanie z córką na kolanach, robienie różnego rodzaju ćwiczeń wspomagających. Córka oczywiście jest pilną uczennica drugiej klasy podstawowej, lubi zajęcia bardzo z nauczycielami i spotkania z dziećmi. Gabrysia wymaga stałej intensywnej rehabilitacji, zakup sprzętu specjalistycznego, opieki medycznej oraz zakupu lekarstw , suplementów i odżywek aby mogła powoli odzyskiwać wszystko to co jej choroba zabrała od pierwszych dni życia. Średnie koszty związane z chorobą córeczki wynoszą około 4-5 tys zł miesięcznie. To właśnie dzięki ludziom dobrego serca, których zawsze Bóg stawia na naszej drodze jesteśmy w stanie zapewnić córce normalne życie pomimo tak ciężkiej choroby. Modlimy się codziennie o jej zdrowie i wierzymy, że któregoś dnia nasza córka obudzi nas rano, wstanie sama z łóżka o własnych siłach i powie , patrz mamo, patrz tato jestem już zdrowa. Wszystkim z góry bardzo dziękujemy za wsparcie dla naszej córeczki Gabrysi, pozdrawiamy serdecznie i życzymy Wam dużo zdrowia.
0%