Zamknij

Technolog robót wykończeniowych

Nr oferty: StPr/22/0092Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Słowackiego 28, 42-440 Ogrodzieniec, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Montaż płyt GK na ścianach, sufitach, stelaż pod płyty GK, przygotowanie pod gipsowanie, szlifowanie, malowanie, inne prace ogólnobudowlane.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 03.02.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 5 200 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE PROBUDREM KAZIMIERZ LIPIŃSKI spółka jawna
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Słowackiego 28, 42-440 Ogrodzieniec, powiat: zawierciański, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Marian Lipiński
    Numer telefonu: 32 67 320 98 w. 101
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV Godziny zgłaszania się kandydatów do pracodawcy od 7:30 do 15:00 - osobiście po uzgodnieniu telefonicznym. Miejce wykonywania pracy woj. śląskie - pracodawca zapewnia dowóz pracowników z Zawiercia i gminy Ogrodzieniec.
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    wykonywanie prac porządkowo-gospodarczych na terenie gminy, praca w godz. 6:00 - 14:00
    StPr/22/1204
    data rozpoczęcia pracy od 25.11.2022
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    Przewóz towarów w kraju i w krajach Unii Europejskiej.
    StPr/22/0415
    data rozpoczęcia pracy od 19.04.2022
    wynagrodzenie od od 4 500 do 9 000 PLN

    naprawa samochodów ciężarowych i naczep, praca w godz 8-16
    StPr/22/0416
    wynagrodzenie od od 3 010 do 4 500 PLN

    Krycie dachów blachą, obróbki blacharskie, inne prace ogólnobudowlane.
    StPr/22/0087
    data rozpoczęcia pracy od 03.02.2022
    wynagrodzenie od od 3 010 do 5 200 PLN

    Układanie, naprawianie, rozbieranie, wykańczanie nawierzchni kostki brukowej i płyt betonowych ulic, placów, dróg, chodników, inne prace ogólnobudowlane.
    StPr/22/0088
    wynagrodzenie od od 3 010 do 5 000 PLN

    Prace związane z instalacją wodno-kanalizacyjną i centralne ogrzewanie, inne prace ogólnobudowlane.
    StPr/22/0089

    Przygotowanie, reperacja powłok malarskich i podłoży, gruntowanie, malowanie farbami ścian, sufitów, elewacji, elewacji, stlarki i ślusarki budowlanej, konstrukcji i elementów drewnianych, metalowych, inne prace ogólnobudowalne.
    StPr/22/0090
    wynagrodzenie od od 3 010 do 4 800 PLN

    Wykonywanie prac związanych z murowaniem, wznoszeniem budowli kamiennych, ceglanych, inne prace ogólnobudowlane.
    StPr/22/0091
    wynagrodzenie od od 3 010 do 5 500 PLN

    Montaż płyt GK na ścianach, sufitach, stelaż pod płyty GK, przygotowanie pod gipsowanie, szlifowanie, malowanie, inne prace ogólnobudowlane.
    StPr/22/0092

    Krycie dachów, ich konserwacja i napraw, montaż urządzeń służących do odprowadzenia wody z powierzchni dachów, inne towarzyszące prace ogólnobudowlane.
    StPr/22/0093